Hakkımızda

alatas-1

Alataş İnşaat

Alataş İnşaat, inşaat sektöründe dinamik ve kuruluşlarından biri olmak için 2015  yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana bir çok konut projesine imza atan Alataş İnşaat, onlarca aileyi konut sahibi yaptı ve bir çok iş merkezi inşa etti.

Alataş İnşaat; farklı, yenilikçi, modern ve kente kimlik katan projelere imza atmaya devam etmektedir.

Alataş İnşaat, karışık ve zor projelerin öngörülen teslim tarihinden önce ve eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir.

Alataş İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile geleceğin ihtiyaçlarına cevap verecek yapılar inşa etmeye devam etmektedir.

Alataş İnşaat

Bugünün değil, geleceğin konutlarını oluşturuyoruz.

Güven

Sadece ticari bir etkileşim değil, dostluk ve güvene dayalı bir ilişki inşa ediyoruz.

Zamanında Teslimat

Sözümüzü tutuyoruz, teslim tarihinde projeniz elinizde.

Değer

Sadece yaşam alanı yapmıyoruz, şehirlere değer katıyoruz.

Alataş Tekstil

ALATAŞ TEKSTİL 1985 yılında İstanbul’da kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile örme hazır giyim sektörünün öncülerinden olma hedefi ile kurulmuştur.Müşteri memnuniyetini hedef alıp gelişmiş teknolojiyi kullanan ALATAŞ TEKSTİL dünyanın önemli markalarına örme erkek,bayan ve çocuk hazır giyim olarak % 100  ihracat üretimi yapmaktadır.

30 yılı aşkın tecrübemiz , büyümek ve daha iyisini yapmak yolundaki yoğun çabalarımız ALATAŞ TEKSTİL A.Ş.’ye ulusal ve uluslar arası pazarlarda sektörünün önde gelen ve en saygın örme hazır giyim üreticilerinden biri olarak isim yapmasını sağlamıştır.

ALATAs-BİNA.CR2

Son Projeler